WELCOME TO

TAFA DELUXE

TAFA DELUXE

Rreth nesh

Me akomodim me ajër të kondicionuar me një oborr spanjol,

Apartamenti Tafa Deluxe ndodhet ne Vlore. Ky bregdet

prona ofron qasje në një ballkon. Ky apartament ka 2 dhoma gjumi, një kuzhinë me pjatalarëse dhe një mikrovalë,

një TV me ekran të sheshtë, një zonë të shtrojë dhe 1 banjo e pajisur me një bidet. Plazhi i Plazhit të Vjetër është 1.9 km nga banesa, ndërsa Kuzum Baba është 2.3 km nga prona.

 

Arsyet për të zgjedhur
Apartamente Tafa:

Shërbimet tona

Objektet dhe komoditetet

Wifi falas

WiFi është në dispozicion në vende publike dhe është pa pagesë.

Përpara plazhit

Apartamentet ndodhen 100 m larg plazhit.

Parkim Falas

Parkimi privat falas është i mundur në vend. (rezervimi nuk është i nevojshëm)

Ballkon

Apartamentet Tafa janë të pajisura me një ballkon.

 

Pamje nga deti

Apartamentet kane pamje nga deti.Community Verified icon

 

Apartamente familjare

Ne ofrojmë apartamente familjare të pajisura me gjithçka që ju nevojitet.,

Lejojini dhomat dhe apartamentet tona të akorduara me mirësjellje t'ju transportojnë në një dimension tjetër luksi të mbushur me orendi të shkëlqyera dhe moderne.

Apartament me dy dhoma gjumi

The apartment has a living room which is equipped with :

- Hapësirë ​​e bollshme për relaksim.

-Një kuzhinë e pajisur mirë.

-Kondicioner.

- Wi-Fi falas.

 

The apartment has two bedroom which is equipped with :

-Krevat dopio.

-Kondicioner.

- Wi-Fi falas.

 

Fotot e apartamenteve

Shijoni eksperienca të paharrueshme në apartamentin e ëndrrave.

Tafa Deluxe

Ne synojmë të ripërcaktojmë një dimension të ri luksi dhe relaksi

Ose na telefononi:

+355 69 255 5607

Email:

tafadeluxeapartament@gmail.com