Rreth nesh

Rreth Tafa Deluxe

Akomodues
paqen tuaj mendore.

E vendosur në Vlorë, Tafa Deluxe Apartment ofron strehim me ajër të kondicionuar me një oborr spanjol. Kjo pronë në plazh ofron qasje në një ballkon.
Ky apartament ka 2 dhoma gjumi, një kuzhinë me pjatalarëse dhe një mikrovalë,

një TV me ekran të sheshtë, një zonë të shtrojë,

dhe 1 banjo e pajisur me bidet.
Plazhi i Vjetër është 1.9 km nga banesa, ndërsa Kuzum Baba është 2.3 km nga prona.

Shërbimet tona

Objektet dhe komoditetet

Wifi falas

WiFi është në dispozicion në vende publike dhe është pa pagesë.

Përpara plazhit

Apartamentet ndodhen 100 m larg plazhit.

Parkim Falas

Parkimi privat falas është i mundur në vend. (rezervimi nuk është i nevojshëm)

Ballkon

Apartamentet Tafa janë të pajisura me një ballkon.

 

Pamje nga deti

Apartamentet kane pamje nga deti.Community Verified icon

 

Apartamente familjare

Ne ofrojmë apartamente familjare të pajisura me gjithçka që ju nevojitet.,