Dhomat

Çdo qëndrim do t'ju japë një
arsye për t'i buzëqeshur Tafës
apartament.

Dhomat tona

Apartament me dy dhoma gjumi për 6 persona

Tafa Deluxe Apartament ofron strehim me ajër të kondicionuar me një oborr spanjol. Kjo pronë në plazh ofron qasje në një ballkon. Ky apartament ka 2 dhoma gjumi, një kuzhinë me një makinë larëse enësh dhe një mikrovalë, një TV me ekran të sheshtë, një zonë të shtrojë dhe 1 banjo të pajisur me një bidet.

Apartamanetet Tafa kan nje sallon

e cila është e pajisur me:

- Hapësirë ​​e bollshme për relaksim.

-Një kuzhinë e pajisur mirë.

-Kondicioner.

- Wi-Fi falas.

 

 

Apartamenti Tafa ka dy dhoma gjumi

e cila është e pajisur me:

-Krevat dopio.

-Kondicioner.

- Wi-Fi falas.

 

 
Shërbimet tona

Objektet dhe komoditetet

Wifi falas

WiFi është në dispozicion në vende publike dhe është pa pagesë.

Përpara plazhit

Apartamentet ndodhen 100 m larg plazhit.

Parkim Falas

Parkimi privat falas është i mundur në vend. (rezervimi nuk është i nevojshëm)

Ballkon

Apartamentet Tafa janë të pajisura me një ballkon.

 

Pamje nga deti

Apartamentet kane pamje nga deti.Community Verified icon

 

Apartamente familjare

Ne ofrojmë apartamente familjare të pajisura me gjithçka që ju nevojitet.,

Tafa Deluxe

Ne synojmë të ripërcaktojmë një dimension të ri luksi dhe relaksi

Ose na telefononi:

+355 69 255 5607

Email:

tafadeluxeapartament@gmail.com